Piyanocu PİYANO Bilgi Video Piano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Piyano Ve Keman GREASE Yabancı Film Müzikleri Serisi Müzikali Şarkı Imdb We Go Together Tuşlu Piano

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Dailymotion - Kategori: En iyi 10 On Sinema Film Youtube Müzikleri
395 İzlenme

Açıklama

GREASE Sinema Müzikal Ana Tema Müziği - JENERİK FİLM MÜZİKLERİ Yabancı Sinema Ünlü Muhteşem Soundtrack Ezgisi
GREASE Sinema Filmi We Go Together iriş Film Müziklerini Piyano ve Keman ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " GREASE " Sinema Filmi Tema Müziğini Piyanoda Çaldı. Piyaniste Yaylı Enstruman ve Arka Fonda Sinevizyon ile Filmden Görüntüler Eşlik etti.
En Güzel ve beğenilen Filmlerin Ünlü ve Sevilen Ana Müziğini Barkavizyon ile Çok Seveceksiniz.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler.
GREASE Yabancı Sineması Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
1959 yazında, Avustralya Sandy Olsen ( Olivia Newton-John ), yerel çocuk Danny Zuko (karşılayan John Travolta ) plajda ve beklenmedik aşık. Yaz sonuna gelirken; Sandy eve dönen ve tekrar Danny göremiyorum, ama Danny bunun sadece başlangıç ​​olduğunu ona garanti ve onlar öpmek perde.
Rydell Lisesinde üst düzey sınıfın ilk gününde; Danny, lideri greaser çetesi; Thunderbirds (T Kuşlar), onun en iyi arkadaşı Kenickie ve onların arkadaşları Rizzo kendi grup meslektaşı ile geldi Kenickie kız arkadaşı ise Sonny, Kaka ve Putzie, ile geldi; Pink Ladies: Frenchy, Marty ve Ocak Sandy; ebeveynleri Avustralya'ya dönmek değil karar, Rydell kaydolur ve Pembe Bayanlar onu sığacak şekilde çalışır Frenchy, arkadaş. Sandy yaz boyunca Danny toplantı ve aşık (yaklaşık söyler Summer Nights ) ve Rizzo bunu fark ettiğinde, o kötü bir çocuk olarak onun gerçek renkleri ortaya çıkarmak için Danny'nin elini zorlamak ve tepmek için bir moral mitingde bir sürpriz toplantı düzenler Sandy adlı duygularına, ya da onu onay için farklı davranırlar. Ancak onun sert adam tutum korur ve Sandy nefretle kaçar. Frenchy bir pijama partisi için evine davet ediyor ve kız sandy'in kulaklarını delip çalışır, ama o kötü olur. Rizzo ve kızlar ortaklaşa Sandy alay ( Look At Me, ben Sandra Dee o (Danny eksik ağıtlar nerede yalnız için aşağı gitmek karar vermeden önce) To You Umutsuzca Özverili ). Bu arada, çocuklar partiyi çökmesine sırıtmak ve Rizzo ikisi çıkarmak gidebilir sonunda başkalarını tekme, Kenickie olmak söner. Onlar Scorpions tarafından kesilir; kimin lider Leo Kenickie arabasını hakaret rakip greaser çete.
Düzeltmek için bir araba aldıktan sonra, Thunderbirds şeklinde (bunu geri almak için Kenickie ile çalışmak Yıldırım ). Hâlâ futbolcu Tom Chisum görmeye başladı Sandy, umurunda kavramadan sonra, Danny ona bir spor bulmanıza yardımcı olmak için onun antrenörü sorar. Sonunda parça bir yetenek bulur ve Sandy ile olan ilişkisini rekindles. Onlar gitmek girişimi tarihe ama onların arkadaşları tarafından çöktü edilir. Kenickie ve Rizzo bir argüman var ve grup sonunda sınıfta bir hata sonrasında Güzellik Okulu Lisesi bırakma bilgeliği düşünmek Frenchy bırakarak, böler saçları şeker pembe döndü. O tarafından ziyaret ediliyor koruyucu melek , Frankie Avalon lise (dönmek için onu çağırdı, Güzellik Okulu Bırakma ). Okul dans ulusal televizyonda canlı olarak yayınlanan ve DJ Vince Fontaine (bir iman sürümü tarafından barındırılan, geldiğinde Alan Freed Marty ile flört). Danny ve Sandy araya gelirken, bunların tarihleri ​​olarak Leo ve Cha Cha-getirerek rağmen diğerine Rizzo ve Kenickie girişimi. Bir dans sırasında, Danny ve (bir zamanlar erkek arkadaşım ve kız idi) Cha-Cha, birlikte gerçekleştirmek ve bir dans-off kazanmak. Daha sonra, bir de drive-in film, Danny bunu telafi etmek için Sandy onun sınıf yüzüğünü verir, ancak daha sonra avans yapar onu onu rencide ve onu ("Sandy") çalıştıran ve o olduğunu düşünüyor Rizzo güven Marty söyler göndermek Hamile. Bu kulak misafiri ve hızlı bir şekilde potansiyel baba Kenickie, ulaştırılıyor. Ama o bir ilişkisi olmuş olabilir ima onu spurns.
Putzie dikkatsizce onun içine açıldıktan sonra Aslan ve Kenickie arasında planlanan yarışta, arabasını kapı ile bilinçsiz çaldı. Danny çöküyor Leo, gelse Sandy belli bir mesafeden izlerken Danny gerçekleşir. O Danny sevdiğini fark, Sandy onunla birlikte olmak için kendini değiştirmeye karar . Okul yılı yakın bir gelir olarak, öğrenciler bir devam fuarı okul gerekçesiyle düzenledi. Danny olma, Track bir mektup kazanmıştır sporcu ve o sonuçta hamile olmadığını bulur sonra Rizzo ve Kenickie barıştırmak. Onlar şimdi sıkı, siyah deri ve sigara giymiş, Sandy rastlamak. (Birbirlerine aşklarını ilan ederken Şimdi kötü kız imajı ile, o ve Danny birlikte kışkırtıcı dans paylaşan Sen I Want One konum onlar karnaval sonuna geldik ve sonra sürer Yağlı Yıldırım, içine tırmanmaya kadar) Uçuş herkes (şarkı söylerken Birlikte Git ). Sandy ve Danny onlar göğe yükselmek olarak onların arkadaşları ile dalga geri çevirmek.
1978 Amerikalı müzikal romantik komedi-dram yönettiği film, Randal Kleiser'i ve üretilen Paramount Pictures Bu dayanmaktadır Warren Casey ve Jim Jacobs '1971 müzikali aynı adı 1950'lerde lise iki aşığın ilgili. Filmin başrollerinde John Travolta , Olivia Newton-John , Stockard Channing ve Jeff Conaway . Hem eleştirel ve gişede başarılı oldu. Onun müziği albümü olar

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS