Piyanocu PİYANO Bilgi Video Piano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Piyano Ve Keman DEVLERİN AŞKI Yeşilçam Sinema Müzikleri KADİR İNANIR TÜRKAN ŞORAY Filmi Cahit Berkay

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Cahit Berkay Devlerin Aşkı'nıda kapsayan film müzikleriyle Altın Koza Film Festivali'nde "Onur Ödülü"ne layık görülmüştür. DEVLERİN AŞKI Sinema Ana Tema Müziği - DEVLERİN AŞKI Yerli Türk JENERİK FİLM MÜZİKLERİ
Yeşilçam Sineması Ünlü Muhteşem tema Müzik
Türk Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Piyano ve Keman ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe "DEVLERİN AŞKI " Yerli Türk Sinema Filmi Tema Müziğini Solo Piyano Formunda Kuyruklu Akustik Piyano İle Çaldı.
En Güzel ve Unutulmayan Filmlerin Ünlü ve Sevilen Ana Müziğini Barkavizyon (Sinevizyon tekniği) ile Çok Seveceksiniz.
Genç Piyanist Destekler ve Güzel Yorumlar Bekler.
DEVLERİN AŞKI Yeşilçam Yerli Sineması Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
DEVLERİN AŞKI Sinema Ana Jenerik ve Giriş Film Müziği Daha Önce De Unutulmaz Film Müziklerini Yapan Bestekar Cahit Berkay'ın İmzası Taşır.
1970'den Bu Yana 160'in Üzerinde Başarılı Film ve Dizi Müziğine İmzası Atan Üstad Cahit Berkay'ın Moğollar Grubuyla Beraber DEVLERİN AŞKI Film Müzikleri Nide Bestelemiştir.. Kendisinim En Büyük Hayranıyım. Bestelerini, Varlığını, Müziğini Saygıyla Selamlıyorum ve Şunları Paylaşmak İstiyorum.
Harika Dizi ve Yeşilçam Film Müzikleri Besteleri İçin Değerli Müzisyen Cahit Berkay'a Tekrar Tekrar Çok Teşekkürler Ederim..
Devlerin Aşkı 1976 yılı Türkiye yapımı yönetmeniliğini Osman F. Seden'in yaptığı dramatik romantik Türkân Şoray ve Kadir İnanır filmdir. İrfan Ünal filmin yapımcılığını üstlenmiştir. Filmde iki kişi arasında geçen bir aşk hikayesi, bu aşkta üçüncü kişi ve bunun ortaya çıkardığı kıskançlık anlatılmıştır. Türkân rolünde (Türkân Şoray) Tarık (Kadir İnanır) ile eski birer aşıktır. Tarık, Türkan'ın Süreyya Bey'in (Savaş Başar) sevgilisi olduğunu öğrenir ve olaylar farklı bir boyut kazanır. Filmin bir sahnesinde şu üçlü konuşma geçmektedir;
-Türkan: Neyin şerefine içiyoruz? Siz söyleyin neyin şerefine içiyoruz Tarık bey? Tarık bey!
-Süreyya: Söylemiştim, Tarık'ın kadınlarla yıldızı pek barışık değildir.
-Türkan: Kalbiniz kadınlara kapalı mı yoksa ama neden eski bir aşk mı?
-Süreyya: Dostum fena darbe yemişsin.
-Türkan: Merak ettim bu acı aşk hakkında anlatacağınız şeyler vardır öyleyse size acı çektiren bu kadının şerefine içelim.
-Tarık: Zahmet etmeyin
-Türkan: Neden?
-Tarık: Öldü yani benim için.
-Türkan: Hepimiz nefret edelim o kadından.
-Süreyya: Kahrolsun o kadın,
-Türkan: Kahrolsun o kadın!
Cahit Berkay'ın Bestelerini Piyano İle Çalmak Da Ayrıca Harika Bir Duygu. Süper Bir Haz Veriyor. Onun Notaları İle Parmaklar Sihirli Bir Şekil De Tuşlara Hayat Veriyor.
Süper Bestelerini Onun İçin Daha Da Çok Çok Seviyorum. Bize, Harika Besteler Armağan Ettin. Genç Piyanist Cahit Berkay Abisine Sevgi ve Saygılarını Sunar. Ayrıca Ispartalı Hemşerim, Memleketlim Olduğu İçinde Ayrıca Gururlanıyorum. Allah Bana İşallah Onunla Tanışmak, Çalışmak, Çalmak Nasip Eder.
Yeşilçam Filmleri Cahit Berkay’la Daha Da Muhteşem, Unutulmaz ve Güzel Olmuştur. Müziği ve Besteleri İle Türk Sinemasına Değer Katmıştır. İyi ki Varsın
Piyano ve Keman DEVLERİN AŞKI Yeşilçam Sinema Müzikleri KADİR İNANIR TÜRKAN ŞORAY Filmi Cahit Berkay Yaylı Çalgı Saz Enstrümantal Fon Şarkısı Devler Aşk Kemanlar Devi Devler Büyük Ulu Yüce Kemanı Yerli Türk Film Müziği Sinema Piyanoları Violini Yaylısı Kemancı Piano Kemanları Yaylıları Sineması Unutulmayanlar En Güzel İyi Meşhur Dizisi Violin Bestesi Oyuncular Filmleri Sinemaları Aşk Hikayesi Dram Aksiyon Hırs İhtiras ikili düet genç Piyanist Güneş yakartepe Piano Pianist Jeneriği Klas oyuncu Aşkları Küçük Muhteşem

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS