Piyanocu PİYANO Bilgi Video Piano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Jenerik Müzik MEDCEZİR Orijinal Dizi Müziği Tarihi Yayını Med Cezir Dizisi Müzikleri Piyano KanunYör

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Medcezir Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano ve Klasik Kemençe Çok Değişik Bulacak sınız.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " Medcezir" StarTv Televizyon Dizisi Fon Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile İcra Etti.
Yerli Diziler Film Tema Müziği Piyano Serisi: 16
Güzel Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi Bekliyorum. Sevgi ve Saygılar
Medcezir Star Tv Dizisi Konusu ve Müzikleri Hakkında Bilgi
Kenan’ın tekerlekli sandalyesiyle yaptığı gövde gösterisi, amacına ulaşır ve Mira’yı büyük bir vicdan azabına mahkum eder. Mira, gecenin ağırlığı altında kendini kaybeder ve gözünü hastanede açar. Doktorunun ağzından dökülen birkaç kelime, Mira’nın geleceğini ve hayallerini belirlemede önemli bir rol oynayacaktır.
Kenan’ın intikam hırsından nasibini alan bir tek Mira olmamıştır. Hastanenin bir diğer odasından çıkan haber de, birçok insanın hayatını değiştirebilecek niteliktedir.
Kenan’a karşı hissettiği suçluluk duygusundan biraz olsun kurtulmak isteyen Mira, çareyi arabasını satmakta bulur. Mira’nın, vicdanında boğulmamak için çaresizce çırpındığını gören Yaman, ona bir nefes olabilmek için uğraşacaktır.
Selim ve Sedef’in konuşmalarına kulak misafiri olan Mert, hedefi şaşmış bir haberin kurbanı olur ve duydukları karşısında Yaman’ı da kurmaca bir cennet hayaline uçurur. Yaman bu hayalin çocuksu heyecanıyla yükselirken, öğreneceği gerçek onun yere çakılmasına neden olacaktır.
Mira, ortaya çıkan yeni gerçekle darmadağın olur, artık Mira için bu acının sorumlusuyla hesaplaşma zamanı gelmiştir.
Yayın Günü
Deniz (Aslı Orcan) - Ender'in ölümünden sonra haberin peşine düşüp çıktığı yolculukta Selim'e aşık olarak Altınkoy'a adım atmıştır.
Sibel (Gizem Güler) - Yamanın eski kız arkadaşı.
Leyla (Hare Sürel) - Bir zamanlar Yaman'la flört etmiştir daha sonra Nadir'in oyunlarına istenmeden dahil olarak Nadir ile evlenmiştir.
Elif (Aybüke Pusat) - Hayata karşı güvensiz,saf bir kız.Başlarda Yaman'a karşı soğuk davransa da Yaman'ın ilgisi onu kendisine bağlayacaktır.
Uzay (Barış Alpaykut) - Eylül'e aşık, Mert gibi çizgi romanlara düşkün,zeki,yakışıklı bir genç.
Ender Kaya Serez (Mine Tugay) - Ender Kaya Serez, ünlü iş adamı Asım Şekip Kaya’nın (yaygın söylenimiyle Bay AŞK’ın) kızı, başarılı bir mimar. Üniversitedeyken Selim’e aşık olur, bugüne kadar tek gücü para zanneden Ender, Selimin karizmasından bir hayli etkilenir ve tanışmalarından kısa bir süre sonra, babası Bay AŞK’ın müthiş öfkesine rağmen evlenir, evlendikten kısa bir süre sonra da okumaya devam ederken oğlu Mert’i kucağına alır.1.sezonun sonunda geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybeder.[7]) Ve Selim ile birlikte trafik kazası geçirip Selim kurtulur ama Ender kurtulamaz ve sezon finalinde ölmüştür.
Mert Asım Serez (Taner Ölmez) - Serez ailesinin tek oğlu Mert, varlık içinde büyümüş, süper zeki bir çocuk olsa da içine kapanık genç. Çocukken etrafındaki herkesten ileride olması büyükleri tarafından sempati ile karşılanıp desteklense de, bu durum yaşıtlarının etrafından uzaklaşmasına sebep olmuştur.. Giderek yalnızlaşan Mert, çizgi romanlarında çizdiği kahramanlarla arkadaş olur.Yaman da abisidir.Eylünün sevgilisi
131 2 Piyano Medcezir Orijinal Dizi Müziği link 2014 2015 tarihi yayını Med cezir Dizisi Müzikleri yöre Star Tv televizyon Artis oyuncu rol delikanlı Bölüm özet Yaman Kanun Soundtrack Şarkısı tema Giriş başlangıç şarkı
Jenerik Müzik MEDCEZİR Orijinal Dizi Müziği Tarihi Yayını Med Cezir Dizisi Müzikleri Piyano KanunYöre Star Tv Televizyon Artis Oyuncu Rol Delikanlı Bölüm Özet Yaman Kanun Soundtrack Şarkısı Tema Giriş Başlangıç Şarkı Link 2014 2015

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS