Piyanocu PİYANO Bilgi Video Piano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

YILLAR SONRA RASTLADIM Çocukluk Sevgilime YILDIRIM GÜRSES Mâzideki Aşk Repertuar Not Nostalji

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Şarkıları Piyano Tuş Sesleri ile Dinlediniz mi? Şarkılarımızı Çok sesli (Polifoni) Form ile Acaba Sevecek misiniz?
Piyanist Güneş Yakartepe " Yıllar Sonra Rastladım Çocukluk Sevgilime" Şarkısını Piyano Notalarını yazdı Polifonik Form ile Piyano çaldı ve Söyledi
Solist; ECE YILDIRIM Sesi İle Ona Vokalde Eşlik Etti
Türk Sanat Müziği Şarkıları Solo Piyano Serisi: 14
Çok sevilen Şarkılarımızı Piyano ile Dinleyince Umarım Güzel Bulursunuz Umarım Hoşunuza Gider
Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi bekliyorum Sevgi ve Saygılar
Albüm Adı türk Sanat Müziği Klasikleri Düzelten
Yıllar sonra rastladım
Çocukluk sevgilime
O aşina bakışlar içimi deldi yine
Anladım gelmez geri
O çocukluk günleri
Sanki içimde yanar
Ah ilk aşkımın günleri

Gelmez o günler
Dönmez o günler
O günler mazide kaldı hep

Verilen ilk mektuplar
İlk yeminler, ilk sözler
Mazide kanatlandı
İçimi yakan gözler
O bakış ki götürür
Beni yıllarca geri
Hatıramda canlandı
İlk aşkımın gülleri

Gelmez o günler
Dönmez o günler
O günler mazide kaldı hep

DANSI EKİP GRUBU HAVALARI BEĞEN DERS NOT POP TÜRKÇE TÜRK HALK SANAT MÜZİĞİ MÜZİKLERİ MUSİKİ NOTA NOTALARI ARŞİVİ SÖZLERİ DÜETİ DÜET ETNİK EZGİ AKOR ESERLERİ KONSER AYNI ZAMAN HİKAYE ÖYKÜ SOLİST TRT SHOW KLAVYE KLASİK ORG ALBÜM SHOW FASIL PEŞREV ANA BÜYÜK UZUN SON KISA KÜÇÜK EĞİTİM OYNA
MÜZİSYEN GUNES GÜNES GUNEŞ YAKARTEPE KÜÇÜK TÜM KLARNETÇİ USTALARA SEVGİ SAYGILAR YETENEK KÜÇÜK MİNİK KLARNETÇİ NEFESLİ ÇALGILAR ÜFLEMELİ MÜZİK ALETLETLERİ SESLİ ENSTRUMANLAR ENSTRÜMAN PİYANİST GÜNEŞ YILLAR SONRA RASTLADIM Çocukluk Sevgilime YILDIRIM GÜRSES Mâzideki Aşk Repertuar No Eserin İlk Nostalji Piyano Piyanist Dizesi Yıl Rastla Çocuk Sevgilim Mâzide Yazarı Makam Muhayyer Kürdî Form Şarkı Usul Semâî Bestekar Yıldırım Gür Ses Notayı Gönderen Zaman Solo Solist Hd Sound Vokal Melodisi Notalar Radyo Tv Vokal Çok Sesler Sesli Sesi Sözü Turkce Sanat Muzigi Org Piano Pianist Sound Muzik çal şarkı Sesi Seslendiren Melodi Nota Söyle Müzik Şan Vokalist
Cumhurbaşkanı Turgut ÖZAL, dün Türk Sanat Müziği sanatçılarını kabul etti. ÖZAL, kabul ettiği sanatçılar arasında bulunan Yıldırım GÜRSES’e, uyguladığı zayıflama rejimini önerdi, “Ama önemli olan, kilo verdikten sonra tutabilmek” dedi. Yıldırım GÜRSES, Mustafa SAĞYAŞAR, Nusret ERSÖZ, Ahmet ÖZHAN, Serap Mutlu AKBULUT, Ayla GÜRSES ve Zekai TUNCA’nın bulunduğu Türk Sanat Müziği sanatçıları, ÖZAL’ı göreve başlaması dolayısıyla kutladılar. ÖZAL, dün hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Genel Başkan Vekili Cengiz KOSTAKOĞLU ile Dünya Enerji Konferansı Türk Milli Komitesi üyelerini kabul etti. ÖZAL, kabul sırasında TEK Genel Müdürü Muhittin BABALIOĞLU’na “Dünya Bankasından kredi alın, kısa vadeli borçlarınızı erteleyin, üretimi arttırın, o zaman zam yaparsınız” dedi.
Bu güne kadar 500’ün üzerinde ödül alan GÜRSES bu ödüllerini evinin en güzel köşesinde yaptırdığı özel dolapta koruyor. GÜRSES “Bu ödüller için yıllarımı harcadım şeklinde konuşuyor.

Cezayir’de sahneye çıkan Türk sanatçı grubu, büyük ilgi görürken, Cezayir Gazeteleri, ekibimiz için övgü dolu cümleler kullandı. Ekipte bulunan sanatçılar gündüzleri bol bol gezdiler…

Nejma 3 Em Uluslararası Dostluk Forumu’nda konser veren Yıldırım GÜRSES ile İstanbul Gelişim Orkestrası ve Oya Bale-Dans grubu Cezayirlilerin büyük ilgi ve beğenisini topladı.

Cezayir’in başkenti Cezayir’de yapılan Nejma 3 Em Uluslararası Dostluk Forumu’nda konser veren, Türk Sanat Müziği sanatçısı Yıldırım GÜRSES, Cezayirlileri büyüledi. İstanbul Gelişim Orkestrası ve 12 kişilik Oya Bale-Dans Grubu eşliğinde, sahneye çıkan Yıldırım GÜRSES, Amfi Tiyatroyu dolduran seyirciler tarafından, dakikalarca ayakta alkışlandı.

Daha önce Emel SAYIN, Ajda PEKKAN ve Yüksel UZEL’in konser verdiği Cezayir’de ilk kez konser veren Yıldırım GÜRSES ve Hoş Seda ekibi, halkın büyük ilgisini üzerine çekti.

Yıldırım GÜRSES’in Afrikalıları feth ettiği konser, basında çok olumlu eleştirilerle yer aldı. Horizon Gazetesi, Yıldırım GÜRSES’i “Hiç dinlemeyen alkışlarla büyüklüğünü kanıtlayan enerjisi hiç tükenmeyen dev adam” şeklinde tanımladı. Konserine gösterilen ilginin, kendisine büyük mutluluk verdiğini söyleyen Yıldırım GÜRSES “Cezayirli seyirciler, ilk kez Çok Sesli Türk Müziği dinlemelerine rağmen, bizden biri gibi can kulağıyla dinlediler. Kendimi bir ara TÜRKİYE’de zannettim” dedi. Yıldırım GÜRSES’le Yaptığı Röportajı Yıldırım Gürses : “Musiki Allah’a Müteallik Olduğu vakit hayırlı olur”
-

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS