Piyanocu PİYANO Bilgi Video Piano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

NİHAT HATİPOĞLU Sohbeti Önü ÇAĞRI DİNİ SİNEMA FİLM MÜZİK Sultangazi Belediye

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Hayranları Saatler Önce Çoşkulu ve Rekor Şekilde Nihat Hatipoğlu Sohbetini Beklediler. Ramazan Etkinlik Çadırı Ününde Uzun Kuyruklar Oluştu.
Nihat Hatipoğlu Konseri Öncesi Genç Piyanist Güneş Yakartepe " ÇAĞRI Dini Sinema Film Müzikleri " Yabancı Sinema Filmi Tema Müziğini Piyano İle Çaldı ve Çello Buğulu tonu İle Ona Eşlik Etti.
NİHAT HATİPOĞLU Sohbeti Öncesi Yapılan Tasavuuf ve Dini Müzik Konseri Çok Beğenildi.
SULTANGAZİ BELEDİYESİ Geleneksel Mübarek Ramazan Ayı Etkinlik sohbet ve Konserleri.
Geleneksel Yapılan SULTANGAZİ Belediye Kapalı Çadır ve İftar Yemeği Ramazan Şenliklerine İlgi Çok bu senede çok Süperdi.
Piyano ve Viyolonsel ile TASAVVUF MUSİKİSİ VE DİNİ FİLM MÜZİKLERİ Gösterisi çok beğenildi.
ÇAĞRI Dini Sinema Film Müzikleri Film Müziği - Ünlü Muhteşem Dini Sinema Müzikleri
ÇAĞRI Dini Sinema Yabancı Konu ve Film Müzikleri Hakkında Kısa Bilgiler
Peygamber Muhammed'in hayatını ve İslam'ın doğuşun anlatan, Çağrı film'inin müziklerini Fransız müzisyen Maurice Jarre, İngiliz Flarmoni orkestra birlikte çölde bir çadırda tek başına 2 ay kalarak yapmıştır. . Maurice Jarre bu film müziği ile Akademi Ödülleri 'ne aday gösterilmiştir.
Çağrı The Message DVD kapağı Yönetmen Mustafa Akkad Yapımcı Mustafa Akkad Senarist H.A.L. Craig Tewfik El-Hakim Oyuncular; Anthony Quinn Müzik; Maurice Jarre Görüntü yönetmeni; Said Baker Kurgu; John Bloom Dağıtıcı Yapım yılı ABD Süre Dil İngilizce Arapça Bütçe Hasılat Müziği Meşhur Çello Viyolonsel Piyano Düet Dini Müziği Saz Eserleri Sultangazi Belediye Konseri Cello cellist Çellist yaylı çalgılar
Nihat Hatipoğlu Kimdir Özgeçmiş - Biyografi Cv Kısaca Bilgi
(Diyarbakır), Türk akademisyen, ilâhiyatçı. İçindekiler 1 Hayatı 2 Dahil Olduğu 3 Çalıştığı TV Kanalları 4 Kaynakça 5 Dış bağlantılar Hayatı Diyarbakır, Siirt ve Malatya'da ilkokulu tamamladı. 1975'te Uşak İmam-Hatip Lisesi'ni ve Uşak Lisesi'ni bitirdi. 1981 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ni tamamladı. Aynı Fakültede Hadis Ana Bilim dalında Kur'an-ı Kerim'in Anlaşılmasında Hadislerin Rolü adlı çalışmasıyla doktor, 2000 yılında da Doçent oldu. 2012 yılında ise Profesör oldu. Şu anda Dicle Üniversitesi ilahiyat Fakültesi Hadis Ana bilim dalı Öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. 1985-1987 yılları arasında Mısır'da Arapça üzerine eğitim gördü. İmam-Hatip, Kur'an Kursları Müdürlüğü görevlerini yaptı. Şu anda Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Nihat Hatipoğlu, ulusal televizyon kanallarında dinî programları hazırlayıp sunmaya 5 yıl Kanal A'da program yaparak başladı. Ayrıca Ankara'da yayın yapan iki yerel radyoda (Arifan radyo, Hedef Radyo) 10 yıldan bu yana aralıksız olarak haftalık yayınlarına halen devam etmektedir. 2004 yılında Ramazan ayında Flash TV'de, 2005 Ramazan ayında Star TV'de Sahur programını hazırlayıp sundu. 2005 yılında Star TV'de Dosta Doğru programı sundu. 2005-2010 yılları arasında Ramazan ayı süresince Star TV'de İftar ve Sahur Programlarını sundu. Radyo ve televizyon izleyicileri iftar ve sahur programlarını birinci olarak seçti. Programları Türkiye'de birçok radyoda yayınlanmaktadır. Halen atv'de haftalık programları devam etmektedir. Kırk civarında yayınlanmış kaset, CD, VCD'si bulunmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında seri konferansları devam etmektedir. Yazı makaleleri, panel, Diyanet Dergisi, İslami Araştırmalar ve benzeri dergilerde yayınlandı. Nihat Hatipoğlu evli ve 3 çocuk babasıdır.
NİHAT HATİPOĞLU Sohbeti Önü ÇAĞRI DİNİ SİNEMA FİLM MÜZİK Sultangazi Belediye Nihat Hatipoğlu, Sohbeti ,Önü, Çağrı ,Dini, Sinema ,Film Müzik, Sultangazi Belediye ,Enstrümantal Fon Mesaj İslamiyetin Yabancı Sinemasi Film Müziği Meşhur Çello Viyolonsel Piyano Düet Dini Müziği Saz Eserleri Belediyesi Konseri Hayranları Saatler Önce Çoşkulu Rekor Şekilde Nihad Hatip Oğlu Beklediler Etkinlik Çadırı Ünü Kuyruklar Oluştu Konser Öncesi Genç Piyanist Sultan Gazi Tasavvuf Musikisi Ve Dini Film Müzikleri Gösterisi Kimdir Kim Bilgi Nedir Şenlikleri Etkinlikleri Jenerik Dinleti Konuşma Hayran Hit Seven Oruç

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS