Piyanocu PİYANO Bilgi Video Piano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

MUTLU OL YETER Jenerik Şarkı - Dizi Müzik Youtube Piyano

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

MUTLU OL YETER Jenerik Müziği ( Dizi Film Enstrümantal Müzikleri).
ATVDizi Filmi Giriş Müzikleri Piyano ve Klasik Kemençe Farklı Bulacaksınız?
Genç Müzisyen Güneş Yakartepe " MUTLU OL YETER " ATV Televizyon Dizisi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile Çaldı.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlarınızı Bekliyor.
Dizide, ,müziğide çok süper. Sizler için Bu güzel parçayı yorumladık.
Mutlu Ol Yeter Dizisi Şarkı Sözleri Adamların biri manyak, Adamların biri aşık. Aşık olan haykırır; Mutlu ol yeter! İçimdeki sokaklardan sana doğru koşan Bir kedi gibiydim. Sen mutlu ol diye, içimdeki hüzünleri bastırır mırıldayan Bir kedi gibiydim. Bir adam ve bir adam etti sana iki adam Bir ev içinde iki adam Allah korusun Adamların biri manyak, Adamların biri aşık. Aşık olan haykırır; Mutlu ol yeter!
MUTLU OL YETER ATV Tv Dizisi Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
Fenomen dizi Leyla ile Mecnun'un başrol oyuncusu Ali Atay yeni dizi ile ekranlara geri dönüyor. 12 Nisan'da ATV'de başlayacak olan Mutlu Ol Yeter dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Mutlu Ol Yeter dizisinin başrollerinde Ali Atay, Aslı Enver ve Ertan Saban gibi sevilen oyuncular var. Komedi tarzındaki dizide iki kuzenin başından geçen maceralar esprili bir şekilde anlatılacak.
Birçok ünlü ve başarılı ismin rol aldığı ''Mutlu Ol Yeter'' atv'de başladı...
Sıcacık mahalle havasını verebilmek için gerçek bir mahallede çekilen "Mutlu Ol Yeter" İstanbul'da hiç bilinmeyen "istasyon" semtinde geçen, içinde aşk, komşuluk ve herkesin kendinden bir şey bulabileceği bir hikâyeyi anlatıyor.Dizide Ali Atay (Can) ,Öner Erkan(Güneş) , Ertan Saban ( Babür), Aslı Enver (Zeynep) Sait Günay ( Ziver ) ,Tülay Bursa (Şerife) , Seda Türkmen ( Ayşe), EfeTuncer (Vefa) , Ayten Uncuoğlu ( Azize Afife) , Fırat Albayram ( Devrem), NilGünal ( Nurten) , Yılmaz Gruda ( Ziya) , Erkan Üçüncü ( Bakkal) , Metin Büktel ( Medik) , Bülent Seyran ( Kamer), Göktay Tosun ( Manav) , Bedia Begovska (Rona) , LuranAhmedi ( Dayı) , EMRE ERTUNÇ- KUBİLAY ÇAMLIDAĞ- EROLALPSOYKAN ( Kahve Üçlüsü) karakterlerine can veriyor.
Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği "Mutlu Ol Yeter"in yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu oturuyor. Senaryo ekibinde ünlü karikatürist Yiğit Özgür'ün de olduğu dizi, kaliteli espri anlayışını ekran karşısına taşıyor.
87 MUTLU OL YETER Atv Jenerik Dizi Film Dizi Piyanist Jenerik Cıngıl Fragman Film Müziği Filmi Jeneriği Jenerikleri Müzik Hangi Saat Kanal Televizyon Aranacak Kelime Ara Mutlu Sözcüğü Eş Anlamlısı Nedir 10 Puan Aldı Kullanıcı Yorumu Mutlu Kelimesi Mutlu Mesut Olma Yeter'in 2. bölüm özeti oku 19 Nisan 2015 Pazar ATV. mesud Mutlu Ol Eş Anlamlı Sözcükleri Berhudar Bahtiyar Mesut Ongun Yeterli Kafi Miktar Mutlu Ol Yeter Komedi Komik Gülünç Neşeli Sevinçli Yeter dizisinin yeni bölüm özeti oku. Mutlu Ol Yeter yeni bölümde neler olacak? MUTLU OL YETER Jenerik Şarkısı - Dizi Film Müzik Piyano Enstrümantal Fon Tema Müziği Jenerik Müzikleri, MUTLU OL YETER, Dizi Film ,Müziği Atv Yerli Türk Piyano Jeneriği Müzik Jenerikleri şarkı şarkısı eseri eserleri Enstrümantal Fon Tema Müziği başlangıç Jenerik Sözleri Adamların biri manyak, Adam biri aşık Aşık olan haykırır İçimde sokaklar sana doğru koşan Bir kedi gibi Sen mutluluk diye hüzünleri bastırır etti sana iki adam Bir ev içinde iki adam Allah korusun Adamlar Jenerik Meşhur Cagrı Piyano Enstrüman Karaoke Melodik Filmleri Full İzleyici Türkce Dublajı Son En Ünlü matrak

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS