Piyanocu PİYANO Bilgi Video Piano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Kuyruklu Piyano Şu İzmirden Çekirdeksiz Nar Gelir Piyanist Resitali Ege Zeybekleri Yöre Bölge Ege Ko

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Türküleri Piyano Tuşlarının Sesleri ile Dinlediniz mi?.
Piyanist Güneş Yakartepe, " Şu İzmir'den Çekirdeksiz Nar Gelir " TürküSÜNÜ Kuyruklu Piyano Piyano çaldı ve Söyledi.
Solist; ECE YILDIRIM Sesi İle Ona Vokalde Eşlik Etti.
Türk Halk Müziği Solo Piyano Serisi: 11
Çok sevilen Eserleri Piyano ile Dinleyince Umarım Güzel Bulursunuz, Umarım Hoşunuza Gider.
Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi bekliyorum. Sevgi ve Saygılar
Şu İzmir'den çekirdeksiz nar gelir
Sırmalı cepken ince bele dar gelir
Şu gençlikte ölüm bana ar gelir

Güzel İzmir demir yolu şen olsun
Beni yardan ayıranlar kör olsun

Uzun olur gemilerin direği
Ne pek olur efelerin yüreği
Sen söyle dur kızlar çeksin küreği

Güzel İzmir demir yolu şen olsun
Beni yardan ayıranlar kör olsun
Kordonboyu Hakkında Bilgiler
Şiirlere, şarkılara konu olan İzmir'in ünlü Kordon'u, günün her saatinde cıvıl cıvıl, capcanlı bir mekandır. Büyükşehir Belediyesi'nin gerçekleştirdiği rekreasyon düzenlemesi, yürürlüğe koyduğu "Kordon Yönetmeliği" ile bu ünlü mekan İzmir'in en önemli prestij alanı haline geldi. Temizlenmeye, rengi maviye dönmeye başlayan Körfez ile birlikte artık Kordonboyu daha bir yaşanılası oldu.
Milli Kütüphane - İzmir Devlet Opera ve Balesi ak
Neo klasik tarzda inşa edilen Milli Kütüphane 29 Ekim 1933'te Cumhuriyet'in 10. yıl şenliklerinde, Elhamra Sinemasi ise 1926 yılında hizmete açılmıştır. Elhamra Sineması bugün İzmir Devlet Opera ve Balesi'ne evsahipliği yapmaktadır.
Hakkında Kısaca Yazılar
İzmir hakkında bilgiler
İzmir Balçova İlçesi Tarihi Hakkında Bilgiler
İzmir urla hakkında bilgi, urla hakında tarihi bilgiler
İzmir Alsancak Hakkında Tarihi Bilgiler
İzmir Kızlarağası Hanı Hakkında Tarihi Bilgiler
20 48 GVZ Son Ses kes Önemli Şu İzmir'den Çekirdeksiz Nar Gelir Tolga Çandar tam sozleri blog cepken ince dar gelir Şu genç Piyano Piyanist
SÖZSÜZ ÇALGISAL ESER HARİKA GÜZEL DİNLETİ ORJİNAL VİDEO KLİBİ İLAHİ ENSTRÜMAN TÜRKÜ ŞARKI İLAHİ ESER ŞARKISI ŞARKILAR TÜRKÜSÜ TÜRKÜLER YÖRE YÖRESİ YÖRELERİ BESTE MAKAM AKUSTİK SAZ BAĞLAMA RİTM FON MÜZİĞİ KARAOKE MOLEDİ MELODİ KİTAP EZGİ
Başlığın diğer anlamları için İzmir (anlam ayrımı) sayfasına bakınız.

Koordinatlar: 38°26′N, 27°09′E (Harita)
İzmir
— İl & Büyükşehir —
Sağ üstten saat yönünde : 1) İzmir Saat Kulesi; 2) Konak Meydanı; 3) Tarihi Asansör; 4) Gündoğdu Meydanı; 5) Kadifekale'den bir manzara ve 6) İzmir Cumhuriyet Meydanı.
Sağ üstten saat yönünde : 1) İzmir Saat Kulesi; 2) Konak Meydanı; 3) Tarihi Asansör; 4) Gündoğdu Meydanı; 5) Kadifekale'den bir manzara ve 6) İzmir Cumhuriyet Meydanı.
İzmir Arma Slogan: Ege'nin İncisi İzmir'in Türkiye'deki konumu
İzmirin Türkiye'deki konumu
Koordinatlar Ülke Türkiye
İzmir (Yunanca: Smırne, Latince: Smyrna), Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık üçüncü şehri.[2][3] Anadolu Yarımadası'nın batısında, Ege Bölgesi'nin ortasında yer alan ve İzmir Körfezi çevresinde bulunan şehir, her yıl İzmir Enternasyonal Fuarı'nı düzenleyen önemli bir fuar merkezi ve liman kentidir. Yüz ölçümü olarak ülkenin yirmi üçüncü büyük ilidir.[4] Batısında Ege Denizi ve Ege Adaları, güneyinde Aydın, kuzeyinde Balıkesir, doğusunda ise Manisa vardır.

İzmir'in batısında denizi, plajları ve termal merkezleriyle Çeşme Yarımadası uzanır. Antik çağların en ünlü kentleri arasında yer alan Efes, Roma’nın imparatorluk devrinde dünyanın en büyük kentlerinden biriydi. Tüm İyonya kültürünün zenginliklerini bünyesinde barındıran Efes, yoğun sanatsal etkinliklerle de adını duyuruyordu. Bu maksatla da bu şehre "Güzel İzmir", "Eski İzmir" ve "la Perle de l'Ionie" (İyonya'nın İncisi) deniyordu.

İzmir, yatlar ve gemilerle çevrilmiş uzun ve dar bir körfezin başında yer almaktadır. Sahil boyunca palmiye, hurma ağaçları ve geniş caddeler bulunmaktadır. İzmir Limanı, Mersin Limanı'ndan sonra Türkiye'nin en büyük limanıdır. Canlı ve kozmopolit bir şehir olan İzmir, uluslararası sanat festivalleri ve İzmir Enternasyonal Fuarı ile de önemli bir yer tutar.
Piyano SENFONİK MELODİK Türkü ŞU İZMİR'DEN ÇEKİRDEKSİZ NAR GELİR Dinle Tolga Çandar Melodisel Ezgisel Yemek Fon Müziği Melodi Fon Müzik Piyano Beğen Enstrüman Melodi Ezgisel Melodik Melodisel Yemek Fan Müziği Hafif Müzik Google Reklamları Sarki Sözleri Ölüm Sözleri Hikayesi İzmir'den Çekirdek Üzüm Gelir Sırmalı Cepken İnce Bele Dar Gelir Şu Gençlik Ölüm Bana Ar Gelir Güzel İzmir Demir Yolu Şen Olsun Beni Yar Ege Muzaffer Sarısözen Notaya Alan Biyografileri Türkü Albümleri Makaleler
Piyano Türkü

Kuyruklu Piyano Şu İzmir Den Çekirdeksiz Nar Gelir Piyanist Resitali Ege Zeybekleri Yöre Bölge Ege Kordon Boyu Efe Efem Dar Gelir İzmir Türküleri,Tavsiye Edin Anket Site En Çok Hangi Bölümü Vakit Son Üzüm Önemli Sözlük Sanatçı Biyografi Videoları Türkü Sonuçlar Online Türkçe Mp3 Mp4 Dinle TRT Arşivi Güzel Beğen Türkü Yorum Mp5 Mp2 İndir Free İzle İl Şehir Sözleri Güzel Senfoni Anadolu Müzik Konseri Salon Piyano Digital Dijital Digi En Çok Güzel Beğen Trt Star Show Kanal Tel Çekirdek Çekirdekli Aman Yöresi

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS