Piyanocu PİYANO Bilgi Video Piano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

KİRAZ MEVSİMİ Dizi Film Müziği - Piyano Fox Tv Jenerik Müzik Şarkısı

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

KİRAZ MEVSİMİ Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano ve Klasik Kemençe Dinlediniz mi?.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " KİRAZ MEVSİMİ " Piyano notalarını Yazdı. Çok Sesli Armoniler ile Düzenleme Yaptı. Ve Piyano ile Çaldı.
Fox Tv Televizyon Yerli Dizileri Film Müziği Piyano Serisi: 16
Güzel Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi Bekliyoruz

KİRAZ MEVSİMİ Fox TV Dizisi ve Jenerik Müzikleri Hakında Bilgi
En büyük hayali bir gün başarılı bir modacı olmak olan Öykü, küçük bir mahallede annesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan çalışkan bir üniversite öğrencisidir. Çocukluk yıllarından beri en yakın arkadaşı Burcu'nun ağabeyi Mete'ye aşıktır. Ne yazık ki herkesten sakladığı büyük aşkını mahalle arkadaşı Şeyma'ya kaptırır. Durum böyle olunca da, aşkını kalbine gömer ve duygularını kendi içinde yaşamaya başlar.
Öykü, komik ve bir o kadar da güzel tesadüfler sonucu Mete'nin ortağı ve yakın arkadaşı Ayaz ile karşılaşır. Ayaz, çapkın kendine aşırı güvenen ukala bir tiptir. Aynı zamanda Öykü'nün kendine örnek aldığı, büyük hayranı olduğu modacı Önem Dinçer'in de oğludur. Ama Öykü'nün bundan haberi yoktur.Tatlı bir tesadüfle tanışan, birbirinden tamamen zıt karakterlere sahip olan Ayaz ve Öykü'yü, kader, her fırsatta bir araya getirecek ve zamanla aralarında hem romantik hem de komik bir ilişkinin başlamasına sebep olacaktır.Ayaz ve Öykü arasında bir oyun olarak başlayan herşey, zamanla gerçeğe dönüşebilecek midir?
Yoksa Öykü her türlü imkansızlığa rağmen hayallerinin aşkı olan Mete'ye kavuşabilecek midir? kiraz nedir ile ilgili aramalar kiraz sözlük kiraz anlamı mevsim ile ilgili aramalar mevsim nedir mevsim rüzgarları 44 Kiraz Mevsimi Söz Sözlü Şarkı Karaoke Meyva Ağaç Mevsim Kirazı Kirazları Festival Festivali Jenerik Film Müziği Star Tv Piyano Klasik Kemençe Dizi Filmi Çizgi Müziği Televizyon Fox Tv FoxTv bilgi kiraz nedir kiraz çeşitleri kiraz meyveleri sözleri sözü şarkı şarkısı nota. Dizi Film Müzikleri KİRAZ MEVSİMİ Jenerik Fox Tv televizyon Film Müzik Müzikleri Nota Kamera Hizmet Jimmy Jib Hizmeti Makro Yapım Operatörü Panter Hizmetleri Set Panter Operatör Asistan Format Televizyon Türü Gençlik Romantik Komedisi komik Muhasebe Sorumlusu Sponsor Sorumlusu Teknik Yapım Prodüksiyon Ulaşım Güneş Catering Ünlü Yemek Formatı Genc turkcell Genç Delikanlı Gençler Romantik Komedi Yönetmen 2015 Türkçe Sezon Sezon Süreç Yayın Bilgi Dizi Müzikleri, Film müzik, KİRAZ MEVSİMİ, Jenerik, Fox Tv, foz dizi, televizyon dizisi, Açılış Müziği, Fon Müzikleri
Kiraz Mevsimi Dizi Film Müziği Piyano Fox Tv Jenerik Nota Kamera Arkası Teknik Ekibi Set Çalışanları

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS