Piyanocu PİYANO Bilgi Video Piano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Jenerik Müzik KARADAYI Dizi Film Müziği Bağlama Sazı Ve Piyano Ile Dinlediniz Mi? KARA DAYI Tema Müz

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


231 İzlenme

Açıklama

KARADAYI Jenerik Müziği ( Dizi Film Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano İle Bağlama Saz Dinlediniz Mi?.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " KARADAYI " ATV Televizyon Dizisi Fon Müziğini Kuyruklu Piyano İle Çaldı.
Güzel Yorumlar, Beğeniler ve Eleştiriler Bekliyoruz.

KARADAYI ATv Dizisi Konusu ve Fon Müzikleri Hakkında Bilgi
Funda Eryiğit Belgin Türe Küçük yaşta yetim kalmış ve kötü şartlarda yetişmiştir.Alemin istihbarat şefidir.Mahir Kara'yla ortak hareket etmiş ve bu sürede ona aşık olmuştur.Mahir'e kavuşmak için Savcı Turgut'la işbirliği yapmıştır. Kenan Çoban Gakgoş Adil Barut Necdet'ten sonra beyefendinin en has adamı olan Elazığlı kabadayı.Acımasız hata kabul etmez.Beyefendinin ölümü sonrası Selim'in hesabına çalışır.Mahir'in en güçlü düşmanı olacaktır. Erkan Avcı Necdet Güney (Barut) Aleme Dalyan Rıza sayesinde giren, fakat Dalyan'dan habersiz Turgut'la yaptığı işbirliği sayesinde bir anda namını yürüten kabadayı.Beyefendi ile işbirliği yapmaktadır.
Zeynep Abdullah Füsun Uğurluer Alemin Belgin'le beraber en güçlü kadın kabadayısıdır.Hata affetmez.Çok zeki olduğu için "Kurt" lakabıyla bilinir.Belgin'le yıllar önce kapatılmamış bir hesabı vardır.Aşık olduğu için Mahir Kara'ya yardımcı olacaktır. Melike İpek Yalova Ayten Güney Başta Mahir'e aşıktır.Tek isteği şarkıcı olmaktır.Bu sebeple önce Necdet sonra da Sosyete Yusuf ile yakınlaşmıştır.Turgut'tan nefret etmektedir. Rıza Kocaoğlu Yasin Ulutaş (Kibrit) Alemin içine kadar sızmayı başarmış komiser.Başta Mahir'le ters düşmesine rağmen sonrasında çok yakın arkadaş olmuşlardır.Mahir'in küçük kız kardeşi Songül'e aşıktır ama bu sevginin karşılıksız olduğunu anlayınca aralarındaki nişanı atmıştır.Sonrasında Komiser Ayşe ile evlenirler. Elif Sönmez İlknur Kara Mahir Kara'nın en büyük kardeşi.Oğlu Nazif'in ölümü sonrası Seyis'in yardımıyla kendini toplamıştır. Seyis'e aşıktır ve onunla evlenmiştir. Atsız Karaduman Dalyan Rıza Alemin en yaşlı kabadayılarındandır.Çok iyi kalplidir.Kibar Nazif'le yakın arkadaştır.Mahir'in aleme girmesine yardımcı olmuştur. Leyla Lydia Tuğutlu Songül Kara Kara Ailesi'nin en küçüğü.Osman Güney'le evlenecektir. Cenan Çamyurdu Erdal Engin Kara Ailesi'nin avukatı.İlknur'a karşı içinde hiç kimseye anlatamadığı bir sevgi beslemiştir. Lila Gürmen Kerime Şadoğlu Feride'nin annesi.İlk başta kızının Mahir'le olan ilişkisine karşı çıkmış ama sonrasında kızını anlamaya başlamıştır.Mehmet Saim'in kirli işlerini bilmesine rağmen kendisine yapılan şantajlar yüzünden kimseye konuşamamıştır. Deniz Şen Hamzaoğlu Bülent Tiryaki İlknur'un eşi, Nazif'in babasıdır.Seyis'i bıçaklayarak ağır yaralanmasına sebep olmuştur. Ulaş Tuna Astepe Orhan Kara Mahir Kara'nın kardeşi.Hep abisinin gölgesinde kaldığını düşündüğünden onu sevmemektedir.Bir çok yanlış iş yapmıştır.En sonunda abisiyle hareket etmeye başlamıştır.Yılan Berdan'ın sevgilisi Nilay'ı kaçırarak Yılan'la hasım olmuştur.Seyis'in en has adamıyken ablasıyla ilişkisini öğrenince onun yanından ayrılmış, kin beslediği abisinin mıntıkadaki vekili olmuştur.Nilay'a aşıktır.Onunla evlenecektir. Emir Çubukçu Osman Güney Barut Necdet'in kardeşi.Okulu bırakıp Mahir Kara'nın sağ kolu olmuştur.Songül'e aşıktır ve onunla evlenir. Ozan Ağaç İsmet Ertekin Mahir'in mahalledeki çocukluk arkadaşı.Fırıncıdır.
KaraDayı Tema Müziği Bestecisi Toygar Işıklı Karadayı Hangi Gün : 4 Mayıs 2015 Pazartesi Saat Kaçta Hangi Kanalda : ATV Kaçıncı Sezon 3 Kaçıncı Bölüm Ne Zaman Başladı : 8 Ekim 2012 Pazartesi Ne Zaman Bitecek : 8 Haziran 2015 Pazartesi Türü :
Karadayı DİZİ FİLM MÜZİĞİ Piyano ATV Televizyon Dizisi JENERİK MÜZİK Piyano Kabadayı Kara Dayı Siyah
Jenerik Müzik KARADAYI Dizi Film Müziği Bağlama Sazı ve Piyano ile Dinlediniz mi? KARA DAYI Tema müziği bestecisi Toygar Işıklı Beste Tür Drama Aksiyon Senarist Yönetmen Oyuncular Kenan İmirzalıoğlu Bergüzar Korel Uzun Yersiyon Yeni Son Telli Dizi Jenerik Seçim Müziği Trt 1 Beste Sanatçı Ana Grand Akustik Büyük Piyano Sound Resital Saz Baglama Cura Kısa Uzun Sap Türkü Sazı Düet Solo Çalgılar Enstruman Alet Çalgı Düeti Müzik Aleti Enstrüman Enstrümanları Aletleri Sazı Jenerik Çal Şarkı Türkü Eser Piyanist Piyanoları Jeneriği Piyanolar Enstrüman Piyanosu Melodik Karaoke Fon Enstrümanları Bağlamayla Sazla Bağlamalar Çura Elektro Saz Elektro Saz Elektrobağla

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS