Piyanocu PİYANO Bilgi Video Piano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Jenerik Dizi Müziği ACİL AŞK ARANIYOR Film Şarkı

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

ACİL AŞK ARANIYOR Dizi Jenerik Müzikleri - ACİL AŞK ARANIYOR Enstrümantal Dizi Film Tema Müziği,ACİL AŞK ARANIYOR Orjinal Televizyon Dizileri Giriş Arka Fon Şarkıları
ACİL AŞK ARANIYOR Instrumantal Dizi Jenerik Müzikleri Giriş Film Müziklerini Solo Kuyruklu Piyano ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe "ACİL AŞK ARANIYOR " Yerli Türk Dizi Filmi Tema Müziğini Solo Piyano Formunda Kuyruklu Akustik Piyano İle Çaldı.
En Güzel ve Unutulmayan Filmlerin Ünlü ve Sevilen Dizi Müziğini Barkovizyon (Sinevizyon tekniği) ile Çok Seveceksiniz.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorum Bekler.
ACİL AŞK ARANIYOR Show TV Dizisi ve Dizi Jenerik Müziği Konusu Üzerine Kısa Bilgiler: Show TV'nin büyük umutlarla başlayan yeni dizisi Acil Servis beklenen ilgiyi görmeyince önemli değişikliklere gidildi. Daha ilk bölümden hedeflenen reytingin çok altında kalan dizinin önce günü değiştirildi. Ama dizi yeni gününde yayınlanmadan yine değişiklik haberleri geldi. Yapımcılar diziyi baştan aşağı değiştirerek ismi Acil Aşk Aranıyor olarak değiştirdiler. Bir önemli değişiklik de dizinin konusuyla ilgili yapıldı. Daha önce dramatik hikayelerle izleyicilere duygusal anlar yaşatan dizi artık romantik komedi tarzında olacak ve izleyicileri güldürecek. Çok güldürdü ve beğenildi.
Öte yandan dizini kadrosuna iki kadın oyuncu daha katıldı. Güzel oyuncular Gonca Eğilmez ve Rojda Demir'e Acil Aşk Aranıyor dizisinin kadrosuna katılan önemli isimler. Show Tv de yayınlanan Acil Servis dizisinin ismi değişerek Acil Aşk Aranıyor olması ile birlikte konusu da değişen dizide Doktor Sinan ve Doktor Nisan karakterleri arasında gelişen olayları romantik komedi tarzında anlatmakta olan Acil Aşk Aranıyor dizisinde önce komşu olan ve tanışmaları terslikle başlayan Sinan ve Nisan'ın daha sonra aynı hastanede çalıştıklarını öğrenmeleri ile gelişen olaylar konu olacaktır. Tür: Komedi, Aşk Yönetmen: Barış Kırımşelioğlu Senaryo: Gökhan Horzum Acil Aşk Aranıyor Dizisi Oyuncu Kadrosu Duygu Yetiş - Nisan Serhat Teoman - Sinan Rojda Demirer - Ayla Gözde Mukavelat - Özge ShowTV şov ACİL AŞK ARANIYOR Dizi Jenerik Müzikleri service servis Jenerik Dizi Müzikler ACİL AŞK ARANIYOR Film Şarkılar Televizyon Dizi Müzikleri ACİL AŞK ARANIYOR Film Jenerik Müzik Enstrümantal Piyano ve Klasik Kemençe Komedi aşk Komik Sitcom Fon Teması Karaoke Ezgisi Melodi Ezgil Melodik Melodi Rahatl En Güzel Yavaş Huzur Yeni Bölüm Ara Arama Servis Doktor Doktorlar Tedavi Hasta Hastahane Metod yöntem Hastane Özel Klınik Hemşire Müziği Dizisi Flaş Karar Show Tv Magazin Showtv Ekranları Yeni Yayın Başlayan Servisi İlgili Alınan Ani Karar Herkesi Salı Akşam Dizi Show Tv Dizisi

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS