Piyanocu PİYANO Bilgi Video Piano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Güllerin Savaşı Dizi Müziği Piyano Kanal D Televizyon Dizisi Giriş Başlangıç Jeneriği Savaş Gül Güll

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Güllerin Savaşı Jenerik Müziği( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano ile Klasik Kemençe Dinlediniz mi?.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " Güllerin Savaşı " Televizyon Dizisi Fon Müziğini Kuyruklu Piyano İle Çaldı.
Yerli Diziler Film Müziği Piyano Serisi: 12
Güzel Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi Bekliyorum. Sevgi Ve Saygılar

Güllerin Savaşı Kanal D Televizyon Dizisi Bilgi ve Müzikleri
Kanal D'nin; başrollerini Damla Sönmez, Barış Kılıç ve Canan Ergüder'in paylaştığı, Serap Aksoy, Atilla Şendil, Yiğit Kirazcı, Arif Pişkin, Sercan Badur, Meltem Pamirtan, Berk Yaygın, Münire Apaydın, Zeynep Köse ve Pınar Afşar'ın eşlik ettikleri, senaryosunu Melis Civelek'in Sırma Yanık'la kaleme aldığı, yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği ve Merve Girgin'in yönettiği Güllerin Savaşı, Salı akşamı 21:00'de Kanal D'de başlıyor.

Fragmanı izlemek için TIKLAYIN!

Genel Hikaye:

Güllerin Savaşı, masum bir çocukluk hayalinin gerçek bir kabusa; önce bir genç kızın, sonra ailesinin ve tüm sevdiklerinin felaketine dönüşmesinin hikayesidir. ‘Gibi’ olmak isterken, ‘O’ olmanın, yitirilen masumiyetin ve insanın kendi benliğinden bir başkasına dönüşmesiyle yaşanan, manevi çöküşün hikayesidir.

İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde doğup, mahallenin ‘öteki’ ucunda, babasının bahçıvanlık yaptığı köşkte büyüyen Gülru’nun, 6 yaşından beri tek bir dileği vardır; büyüyünce köşkün güzeller güzeli kızı Gülfem gibi olmak.

Gülru, doğduğu hayat ile içinde olduğu hayat arasında dağlar kadar fark olsa da, iki hayatı da acısıyla tatlısıyla sahiplenmiştir. Onu çok seven ama maddi manevi kompleksleri yüzünden köşk ve okul dünyasını düşman bilen Mert’le ite kaka sürdürdükleri bir çocukluk aşkları vardır.

Gülfem'in yıllar sonra evine dönmesiyle, Gülru’nun çocuksu hayranlığı alevlenir. Gülfem'in ilk kalp kırıklığı olan unutulmaz aşkı Ömer’in, Gülru ile sıradışı bir şekilde tanışmaları ise bundan sonra ne köşkte ne de mahallede hiçbir şeyin aynı olmayacağının habercisidir. Ömer, Gülru’nun önce aklını, sonra kalbini karıştırıp, onu gerçek aşkla tanıştırırken, hayaller ve gerçeklerin altüst olması kaçınılmazdır.

Hayatının zirvesinde olan Gülfem ile hayallerine giden yolun henüz başında olan Gülru’nun aşkla ve savaşla imtihanları, etraflarındaki herkesin kaderini yeniden yazarken, ikisi için de aşkta ve savaşta her şey mübahtır.
Dizisi Oyuncuları Hikayesi Dizi Fragmanı 144 Güllerin Savaşı Savaş Gül Gülleri Gülü Güller Piyano Klasik Kemençe Piyanist Orijinal Jenerik Çıngıl Fragman Film Dizi Müziği Bölüm ReytingFilmi Müzik Sinema Program Hangi Saat KanalD TV yeni dizileri olan “Güllerin Savaşı" Dizisihikayesi oyuncu kadrosu güllerin savaşı konusu güllerin savaşı fragman güllerin güllerin savaşı 3. bölüm güller rose gülü gülleri savaş savaşları harp cenk Karakterler Oyuncu Adı Karakteri Rolü Hakkında Canan Ergüder Gülfem Sipahi
Damla Sönmez Gülru Çelik Barış Kılıç Ömer Hekimoğlu Güllerin Savaşı Format Televizyon dizisi Tür Dram Senarist Melis Civelek Sırma Yanık Yönetmen Merve Girgin Oyuncular Canan Ergüder Damla Sönmez Barış Kılıç Yiğit Kirazcı Apaydın Ülke Türkiye Sezon sayısı 1 Bölüm sayısı 20 Prodüksiyon Yapımcı Fatih Aksoy Gösterim süresi 90 dakika Yayın bilgileri Kanal Kanal D Yayın tarihi 8 Temmuz 2014 – günü 2015 yeni yıl şimdi Kanal D yepyeni bir diziyi daha izleyici ile
buluşturuyor. Kanal D ekranlarında tanıtım
fragmanı dönen Güllerin Savaşı dizisi kanal d
ekranlarında izleyici ile buluşacak. Temmuz ayında
başlayacak olan Güllerin Savaşı dizisinde birbirinden
başarılı isimler yer alıyor.
Kanal D Güllerin Savaşı dizisi hakkında tüm
bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Güllerin
Savaşı isimli yeni dizi daha önceden Aşkta ve
Savaşta ismi ile duyurulmuştu, fakat dizinin
isminde değişiklik yapılmış ve Güllerin Savaşı olarak
belirle Güllerin Savaşı, Dizi Müziği, Piyano ,Kanal D, Televizyon Dizisi, Dizi müzikleri, Film Müziği, Jenerik müzik, Giriş başlangıç Jeneriği Savaş Gül Gülleri Gülü Güller Piyanist Orijinal Facebook Paylaş Kimler Konusu Nedir Cıngıl Fragmanı Yerli Yabancı Yer Film Vizyonda Vizyon Yakında Tv Rehberi Bölüm Reyting Filmi Müzik Sinema Program Hangi Saat Kanal Klasik Kemençe Eğitim Reklam Aktüalite Belgesel Çizgi Milli Ulusal Tüm Kanal Spor Tv Güncel Video Eğitim Biyografi Sağlık Bugün Bu Tarz Benim Sizin Güllerin Savaşı Dizi Müziği Piyano Kanal D Televizyon Dizisi Giriş Başlangıç Jeneriği Savaş Gül Gülleri Gülü Güller Piyanist Orijinal Facebook Paylaş Kimler Konusu Nedir Jenerik Cıngıl Fragmanı Yerli Yabancı Yer Film Vizyonda Vizyon Yakında Tv Rehberi Film Dizi Müziği Bölüm Reyting Filmi Müzik Sinema Program Hangi Saat Kanal Klasik Kemençe Eğitim Program Reklam Aktüalite Belgesel Çizgi Müziği Milli Ulusal Tüm Kanal Spor Tv Müzik Dizi Güncel Video Eğitim Biyografi Sağlık Tarihte Bugün Bu Tarz Benim Sizin

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS